Showbiz

A është ndarë Blero dhe Afrona? Kjo është e verteta..

Në shumë media shqiptare u përfol për ndarjen e këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij Afronës.

Këto dyshime i ngritji fshirja e të gjithave fotove të përbashkëta nga ana e dyshes në rrjete sociale.

Mirëpo reagime deri më tani nuk ka pasur nga dyshja lidhur me këto raportime.

Ndërsa Blero së fundi publikoj një InstaStory ku shfaqej bashkë më miqtë e tij.