Lajme

Thaçi viziton prindërit e Veselit: Në shtëpinë e vëllait të gjakut të luftës

Presidenti i vendit Hashim Thaçi mbrëmë ka vizituar prindërit e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

Përmes një statusi në Facebook, të cilit ia ka bashkëngjit edhe një foto me prindërit e Veselit, ka thënë se qëndroi në shtëpinë e Kadriut, “vëllait të gjakut të luftës”.

“Mbrëmë, me bacën Fazli dhe nënën Ajshe, në shtëpinë e Kadriut, vëllait të gjakut të luftës. HTH”, ka shkruar Thaçi në profilin e tij në Facebook.