LajmeTë fundit

Taksa nuk hiqet, Qeveria vazhdon punën!

Për më shumë se dy orë kanë diskutuar katër partnerët e koalicionit qeverisës, Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Fatmir Limaj e Behgjet Pacolli.

Burimet e Indeksonline brenda takimit kanë thënë se liderët kanë vendosur që të mos e heqin taksen 100% ndaj produkteve serbe dhe atyre nga Bosnja.

Po ashtu liderët e partive në pushtet kanë vendosur të vazhdojnë bashkëqeverisjen.