Të fundit

Sinani priti në takim ministren Haradinaj-Stublla dhe ministrin Selimi

Minisrat e Qeverisë së Kosovës gjatë ditës së sotme vizituan dhe realizuan takime gjithëpërfshirëse në Luginën e Preshevës.

Ministri i Drejtësisë Selim Selimi dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës Meliza Haradinaj kanë zhvilluar një takim me kryetaren e Partisë për Veprim Demokratik Ardita Sinanin.

Postimi i Ardita Sinanit :