Të fundit

Shqiprim Arifi takohet me Ambasadoren e Kosovës në SHBA Vlora Çitakun

Në vazhdën e takimeve që po zhvillon kryetari i komunës së Preshevës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me shqiptarët që jetojnë atje, si dhe me Kongresmenin Eliot Engel, z.Arifi sot ka takuar Ambasadoren e Kosovës në Washington,Vlora Çitakun përcjell ministrialajmeve.com

Përmes një fotografie të postuar në facebook, Çitaku ka shkruar se ka takuar Arifin.

Postimi i Ambasadores Çitaku :