Shkup: Tre persona të plagosur, njëri ka ndërruar jetë

Sonte në SPB Shkup është raportuar për të shtëna me armë zjarri në një çajtore në rr. Vëllezërit Rexhepagiq në Shkup, ku sipas njoftimeve nga MPB për TV21 theksuan se kanë mbetur të plagosur tre persona dhe njëri prej tyre ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Në vendngjarje janë nisur forcat policore për zbardhjen e rastit.