Lajme

Ragmi Mustafa mesazh urimi për Pavarsinë e Kosovës

URIME Kosovë Pavarësia. Urimet më të mira në 11 vjetorin e shpalljes së pavarsisë:  Presidencës, Qeverisë, Parlamentit, Subjekteve politike dhe gjith shqiptarve në Republikën e Kosovës dhe kudo që ndodhen në globin tokësor. Gjithashtu, UROJ që në festën e 12 vjetorit të mëvetsisë së Republikës së Kosovës të festojnë edhe shqiptarët e Preshevës, Medvegjës e Bujanocit si Kosovë Lindore në tokat e tyre autoktone. RM