Showbiz

Publikohet “Pa dashuri” nga Elvana Gjata

Është publikuar kënga e filmit “2 Gisht Mjaltë”, kënduar nga Elvana Gjata.

Projekti quhet “Pa dashuri”, i punuar nga PINT, me muzikë dhe tekst nga Arsim Bunjaku dhe Lyrical Son, me kitarë nga Astrit Stafa dhe në instrumente të tjera Visar Kuqi dhe Valon Berisha.

Nga 28 Marsi, filmi i shumëpritur nga Elvana dhe Ermal Mamaqi, do të dalë në të gjitha kinematë shqiptare, Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.