LajmeTë fundit

Kombetarja e Kosoves dhuron 25 mije euro per shoqaten Jetima5 e Ballkanit

Perfaqesuesja e futbollit te Republikes se Kosoves, ka ndimuar shoqaten Jetimat e Ballkanit me nje shume te konsidurueshme parash, e qe kjo shoqate cdo dite po i del ne ndihme shqiptareve te cilet kane nevoje per nje mireqenie me te mire sociale.

Halil Kastrati udheheqesi i kesaj shoqate beri te ditu lajmin e madh qe beri Kombetarja e Kosoves per shoqaten ne fjale.

Ky eshte postimi i hoxhes Kastrati ne proflin e tij ne facebook:

Lajm i madh

Kombetarja e Kosoves dhe i gjithe Stafi i saj dhuruan 25 mije euro ne shoqaten tone

Nga ky donacion do te behet nje familje me shtepi te re si dhe do te dhurohet nje Iftar ne kuzhinen tone

Faleminderit te gjithe lojtareve dhe Stafit te Kombetares sone
Suksese dhe Zoti ju shperblefte