Showbiz

14 vjeçari nga Kosova, talenti që po mahnit Gjermaninë në “The Voice Kids”

Dita-ditës shqiptarët po e dëshmojnë kudo në botë që janë të talentuar.

Shumë yje që janë momentalisht më të kërkuarit në botë, janë pikërisht me prejardhje nga Kosova dhe Shqipëria.

Duket që edhe një yll tashmë po bëhet gati për triumfin e tij. Bëhet fjalë për 14 vjeçarin kosovar, Dio Dragaj i cili ka një talent të jashtëzakonshëm, përcjellë Indeksonline.

Ai ka marrë pjesë në talent show-n “The Voice Kids” në Gjermani, teksa ka impresionuar jurinë me perfomancën e tij në audicionet e fshehura.