Momenti kur bien ‘ligjet e fizikës’ me golin e shënuar nga Xhaka ndaj Chelseas

Mbrëmë u zhvilluar takimi i xhiros së 15’të në Premierligë ndërmjet Arsenalit dhe Chelseas.

Ndeshja u mbyll 3:1 ku Xhaka shënoi në këndin e majtë të portë së portierit Mendy, duke mos i dhënë asnjë mundësi që ta ndaloi atë.

Shikojeni momentin edhe njëherë: