Real Madrid e fundos Interin

Interi është mposhtur me rezultat 0 me 2 nga Real Madrid duke ia minimizuar vetës mundësitë për kualifikim tutje në raundin tjetër.

Eden Hazarad dhe Rodrigo realizuan për skuadrën madriliene, kurse Interi luajti gjatë tërë pjesës së dytë me një lojtar më pak, pasi që Vidal u ndëshkua me karton të kuq