Publikohet videoja e re që shfaq pothuajse të gjitha anët e Galaxy Note20

Galaxy Note20 i Samsungut, i cili pritet të arrijë më 5 gusht, është shfaqur në një video të re të publikuar nga llogaria e famshme në Twitter e Evan Blassit, @evleaks, e cila zbulon pothuajse të gjitha anët e këtij telefoni të ri të mençur.

Siç mund të shihni, Galaxy Note20 ka ekran me një vrimë në mes dhe në pjesën e pasme tri kamera të radhitura vertikalisht së bashku me blicin në anën e majtë-lartë, transmeton KOHA.

Videoja, po ashtu, zbulon se butoni “Power” dhe butonat për zërin janë të vendosur në anën e djathtë, lapsi S Pen në anën e majtë, kurse porti USB-C në pjesën e poshtme të telefonit.

Shikoni videon