Shqiptarja ngre në këmbë publikun dhe jurinë e ‘The Voice” në Gjermani

Këngëtarja shqiptare, Rreze Bojaxhiu, mahnit anëtarët e jurisë dhe publikun gjatë konkurrimit të saj në “The Voice Kids” në Gjermani, transmeton albinfo.ch.

Vajza shqiptare nga Kosova ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Rreze Bojaxhiu konkurroi në “The Voice kids” në Gjermani me një pjesë nga opera “Nessin Dorma”.

Rrezja la pa fjalë jurinë me interpretimin e saj dhe zërin brilant.

Të gjithë anëtarët e jurisë kthyen karriget me dëshirën për ta pasur në ekip vajzën me prejardhje nga Kosova. /Albinfo.ch